بهترین و پر کاربردترین cms دنیا

طراحی سایت وردپرس

وردپرس چندین سال است که به بهترین و پر کاربردترین cms یا سیستم مدیریت محتوا در دنیا تبدیل شده است. از این رو بیش از 70 درصد سایت های دنیا با وردپرس طراحی شده اند. ما در نیک نصر، به عنوان یک شرکت طراحی سایت وردپرس، در خط مقدم طراحی های مدرن و به روز بوده ایم و به مشتریان زیادی کمک کرده ایم تا سایت هایی را داشته باشند که برای جذب مشتریان از آن استفاده کنند. 

طراحان وردپرس ما می دانندکه وبسایت شما، فقط یک دامنه اینترنتی نیست. بلکه تجسم برند و کسب و کار شما در دنیای دیجیتال است. زیرا مخاطبین از طریق سایت می توانند برند شما را تجسم کنند. به همین دلیل ما روی طراحی وب سایت وردپرسی شما بسیار حساس هستم و طرحی را به شما ارائه می دهیم که با برند و کسب و کار شما یکسان باشد.

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
طراحی سایت وردپرس

چرا طراحی سایت وردپرس را به نیک نصر بسپاریم؟

خدمات کاملی که ما در طراحی و توسعه سایت وردپرسی ارائه می دهیم کاملا با استانداردهای سئو و بهینه سازی منطبق است. زیرا اعتقاد داریم طراحی استاندارد و سئو شده در برندسازی و کسب رتبه بهتر سایت شما در نتایج موتورهای جستجو تاثیر فراوانی می گذارد. ما در نیک نصر با دقت فراوان کار می کنیم و برای درک اهداف تجاری زمان می گذاریم. این امر را می توانید کاملا در اولین تماس حس کنید.

ما شما و کسب و کارتان را به عنوان شریک کاری محسوب می کنیم. از این رو فقط یک شرکت طراحی سایت خود را معرفی نمی کنیم. تجربه، خلاقیت و نگرشی که داریم را کامل در اختیار شما قرار می دهیم. به این موضوع نیز کاملا افتخار می کنیم. به همین دلیل طراحی سایت وردپرسی شما را با کارایی بالا انجام می دهیم و کاری می کنیم مزیت رقابتی بی شماری را در مقایسه با رقبا کسب کنید.

تیم طراحی سایت وردپرس

یک تیم 10 نفره به صورت کامل روی پروژه طراحی سایت شما زمان می گذارد.

امنیت سایت

امنیت وبسایت شما برای ما اهمیت دارد. از این رو سایت با امنیت بالا تحویل می دهیم.

رابط کاربری سایت

ما وبسایت وردپرسی برای شما طراحی می کنیم که کاربران و مشتریان شما از دیدن آن لذت ببرند.

سئو سایت

سئو پیشرفته ی ما، وب سایت شما را در نتایج جستجو نمایش می دهد. زیرا سئو بخش جدا ناپذیر طراحی است.

ساخت سایت وردپرسی ریسپانسیو

بیش از 70 درصد بازدید از سایت ها با موبایل و تبلت ها صورت می گیرد. از این رو هر پروژه طراحی سایت وردپرس باید ریسپانسیو باشد. با ریسپانسیو بودن سایت، در همه دستگاه ها اعم ا زموبایل، تبلت، لپ تاپ و کامپیوتر، سایت شما به درستی نمایش داده می شود. این کار زمان توسعه را کاهش می دهد و هزینه نگهداری از سایت را نیز کاهش می دهد. تمام سایت های طراحی شده در نیک نصر، واکنش گرا هستند.

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
طراحی سایت وردپرس ریسپانسیو
خدمات طراحی سایت وردپرس

خدمات کامل طراحی سایت وردپرس

با به شما این اطمینان را می دهیم، سایت wordpress که دریافت می کنید، خدمات کاملی را شامل می شود. از طراحی و توسعه سایت گرفته تا پشتیبانی و امنیت سایت، هاستینگ، استراتژی های بازاریابی و... را شامل می شود. تیم طراحی و توسعه ما تمام مواردی که برای کسب و کار شما لازم است را پوشش می دهد.

زمان طراحی سایت  وردپرس

عوامل زیادی در توسعه و طراحی سایت های وردپرسی دخیل هستند. از این رو نمی توان زمان دقیقی را برای هر پروژه در نظر گرفت. امکانات، ویژگی ها، محتوا و محصولات و… مواردی هستند که در توسعه و طراحی سایت سفارشی وردپرس شما تاثیر گذار هستند. اما زمان تقریبی بین 1 ماه الی 3 ماه متغیر است. بهترین کار این است که با شماره 09307975677 تماس حاصل فرمایید و زمان طراحی خود را تخمین بزنید.

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
زمان طراحی سایت وردپرس

نیک نصر، باتجربه ترین شرکت طراحی سایت وردپرسی

ما زیر و بم وردپرس را به خوبی می شناسیم و با آن آشنا هستیم. تیم توسعه و طراحی ما در نیک نصر متخصصین درجه یک کشور هستند. ما هر هفته جلساتی را با متخصصین خود برگزار می کنیم تا با آخرین بروز رسانی ها و ویژگی های وردپرس آشنا شوند. زیرا در دنیای امروز هدف ما آپدیت طراحی و کدنویسی سایت است.

همچنین متخصصین ما جدای از طراحی، متخصصین کدنویسی هستند. به همین دلیل اکثر طراحی ها با قالب و افزونه های اختصاصی است که برای شما انجام خواهیم داد.

طراحی سایت استاندارد

قیمت  طراحی سایت وردپرس

جزییات پروژه   طراحی سایت وردپرسی

"*" indicates required fields

خدمات مورد نیاز*

طراحی و بازاریابی وردپرس

همانطور که در بالاتر عرض کردیم، یک تیم 10 نفره روی پروژه سایت وردپرسی شما کار می کند. از این رو ما در کنار خدمات طراحی وب که برای شما ارائه می دهیم، راه حل های بازاریابی دیجیتال را برای کسب و کار شما ارائه می دهیم تا بازدید و فروش وبسایت شما افزایش پیدا کند. از این رو شما با شرکتی قرارداد می بندید که افزایش بازدید و کلیه خدمات دیجیتال مارکتینگ که سایت شما نیاز دارد به صورت رایگان انجام می دهد.

علاوه بر این، سایت شما را برای سئو و بهینه سازی درست با تمام داده ها آنالیز و بررسی می کنیم. با این کار مطمئن می شویم که استراتژی درستی را در سایت شما پیاده سازی کرده ایم یا خیر.  همچنین کارشناسان وردپرس ما تمام تحقیقات بازار و تجزیه و تحلیل رقبا را برای کسب و کار شما انجام می دهند. با خدمات دیجیتال مارکتینگ که برای شما ارائه می دهیم، پس از یک مدت زمان مشخص خودتان پیشرفت و افزایش بازدید سایت را مشاهده خواهید کرد.

دیجیتال مارکتینگ سایت وردپرسی
مسیر طراحی وب سایت وردپرس

مسیر طراحی سایت وردپرس

مشاوره اولیه

در ابتدا زمانی را برای صحبت و آشنایی بیشتر با شما اختصاص می دهیم.

خلاصه پروژه

پس از موافقت با پروژه، خلاصه ای از پروژه را در اختیار شما قرار می دهیم.

ایده طراحی سایت

پس از آن نمونه اولیه سایت که ایده آن کاملا واضح است را در اختیار شما قرار می دهیم.

تیم طراحی سایت وردپرس

وب سایت شما شروع به طراحی می شود و در اختیارتان قرار خواهد گرفت با آموزش!

منظور از طراحی سایت وردپرس چیست؟

به فرآیند معماری، ظاهر و عملکرد یک سایت که تحت سیستم مدیریت محتوای وردپرس انجام شود، طراحی وبسایت وردپرس گفته می شود.  

این فرآیند قبل از شروع مرحله توسعه سایت از اهمیت بالایی برخوردار است. از این رو تیم طراحی و توسعه ما در کنار شماست تا این کار به بهترین شکل انجام شود.

طراحی سایت وردپرس چیست
وردپرس چیست

وردپرس چیست؟

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای کاربردی است که از زبان برنامه نویسی php کمک گرفته است و از آن برای طراحی انواع سایت استفاده می شود. این cms کاملا رایگان است و امکانات محتلفی را در اختیار طراحان قرار می دهد تا بتوانند از آن برای طراحی وبسایت استفاده کنند.

اگرچه خیلی از افراد خود را طراحان وردپرس می دانند اما واقعیت امر این است که آشنایی با ابزار دلیل بر طراحی اصولی نخواهد بود. به عنوان مثال یک مکانیک تمام اجزای یک خودرو را میشناسد اما به درستی نمی تواند ماشین را تعمیر کند. وردپرس نیز دقیقا به همین صورت است. از این رو ما یک شرکت طراحی سایت تخصصی در زمینه وردپرس هستیم تا سایت های اصولی و زیبا را برای شما خلق کنیم.