نمونه کار طراحی سایت اورکیده

نمونه کار طراحی سایت اورکیده

5/5
نمونه کار طراحی سایت اورکیده، یک سایت شیک و جذاب برای رستورانی مدرن است. این سایت با استفاده از تکنولوژی های HTML، CSS و JavaScript طراحی شده و دارای طرح بندی منحصر به فردی است که شخصیت و محیط رستوران را به خوبی منعکس می کند. در صفحه اصلی سایت، با یک بنر بزرگ و غذای اصلی رستوران، مواجه می شوید. منوی رستوران، رویدادهای آینده، بلاگ، نظرات مشتریان و اطلاعات تماس، بخش هایی هستند که با طرح بندی مدرن و کارآمد، کاربران به راحتی به اطلاعات مورد نیازشان دسترسی پیدا می کنند. در منوی رستوران، غذاهای محبوب و متنوعی با عکس های زیبا و توضیحات دقیق به نمایش درآمده و بخش رویدادها نیز برای برگزاری رویدادهای ویژه، در سایت گنجانده شده است.

نمونه کار طراحی سایت اورکیده، یک سایت جذاب و جذاب برای رستورانی شیک و مدرن است. این سایت با استفاده از تکنولوژی هایی مانند HTML، CSS و JavaScript طراحی شده است و دارای طرح بندی منحصر به فردی است که برای بیان شخصیت و محیط رستوران اورکیده ایجاد شده است.

در صفحه اصلی سایت، شما با یک بنر بزرگ که تصویری از غذای اصلی رستوران را نمایش می دهد، دریافت می کنید. صفحه اصلی سایت شامل قسمت هایی مانند منوی رستوران، رویدادهای آینده، معرفی شرکت، بلاگ، نظرات مشتریان و اطلاعات تماس است. تمامی بخش های سایت به صورت دقیق و جزئیاتی طراحی شده اند و با استفاده از طرح بندی مدرن و کارآمد، کاربران می توانند به راحتی به اطلاعات مورد نیازشان دسترسی پیدا کنند.

منوی رستوران اورکیده شامل غذاهای محبوب و متنوعی است که به کمک عکس های زیبا و توضیحات دقیق به شما نمایش داده می شود. همچنین، با توجه به اینکه رستوران اورکیده راه اندازی شده تا رویدادهای ویژه ای را نیز در اینجا برگزار کند، بخش رویدادها نیز در سایت گنجانده شده است.

بخش معرفی شرکت و بلاگ نیز به کمک عکس های زیبا و توضیحات دقیق، به کاربران اجازه می دهد تا بیشتر با این رستوران آشنا شوند. همچنین، با درج نظرات مشتریان، کاربران می توانند با تجربه های دیگران آشنا شوند و تصمیم گیری بهتری درباره بازدید از این رستوران داشته باشند.

طراحی سایت رستوران اورکیده

2 دیدگاه در “نمونه کار طراحی سایت اورکیده

 1. 49c0bfc7b21fc23b97ff57f4cd9cfa9f?s=74&d=mm&r=g محمد حق طلب گفت:

  دوست من، نگاهی به دو نمونه کاری که در سایتت گذاشتی انداختم. هر دو کار عالی بودن و من رو مجذوب کردن! تو متوجه شدی که طراحی سایتت به شکلیه که کاربران به راحتی می تونن به اطلاعات مورد نیازشون دسترسی پیدا کنن و با استفاده از سایت، کارهای خود رو به بهترین شکل انجام بدن.
  مثلا در نمونه کار رستوران، منو و نوشیدنی های رستوران رو به راحتی پیدا کردم و توضیحات کاملی هم برای هر چیزی که ممکنه کاربران به دنبالش باشند داشتی. به همین ترتیب، سایتی که برای فروش اسکیت طراحی کردی هم بهترین قالب رو برای خریداران به ارمغان آورده. به شدت توصیه می کنم این دو نمونه کار رو به همه نشون بدی.

  1. e54100602605daf4e90982aee9e03841?s=74&d=mm&r=g نویسنده گفت:

   سلام وقت بخیر
   کلی انرژی مثبت به ما انتقال دادی. ممنونم ازتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت ، استفاده از سرویس ریکپچای گوگل الزامی است که منوط به خط مشی رازداری و شرایط استفاده گوگل است.

من با این قوانین موافقم.

بازگشت به لیست

Related projects