مخصوص وکلا و موسسات حقوقی

طراحی سایت برای وکیل

به طور کلی وب سایت شما، نشان دهنده شخصیت برند و سازمان شما است. از این رو سایتی که برای شما طراحی می شود باید کاملا سفارشی سازی شده باشد تا کیفیت خدمات حقوقی شما را به مخاطبین القا کند. ما در شرکت طراحی سایت نیک نصر، با طراحی سایت برای وکیل و موسسات حقوقی، کاری می کنیم که خدمات ارزنده ی خود را به خوبی به مخاطبین خود القا کنید. در حدود یک دهه فعالیت شرکت نیک نصر، ما بیش از ده ها وب سایت حقوقی طراحی کرده ایم که از نظر فنی فوق العاده و کاملا سازگار با سئو هستند. از این رو اگر نیازمند سایتی استثنایی، منحصر به فرد و کاملا سفارشی برای برند خود هستید، می توانید از طریق تماس با شماره ی 09307975677 درخواست خود را ثبت کرده و سایت خود را طبق زمانبندی موجود در قرارداد تحویل بگیرید.

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
طراحی سایت برای وکیل

اهمیت طراحی سایت برای وکیل

وجود سایت و بازاریابی برای آن یکی از موارد کلیدی برای برندسازی وکلا است. چیزی که سایت clio به آن کاملا اشاره کرده است. همانطور که یک وکیل نیاز به دفتر دارد، همانقدر هم نیاز به یک سایت اینترنتی دارد. از این رو شما با داشتن یک سایت حقوقی می توانید اطلاعاتی از خود را به راحتی در اختیار مخاطبین خود قرار دهید. آگاهی از برند خود را ایجاد کنید و راهی مناسب را برای ارتباط با موکلین خود ارائه دهید. در واقع موکلین شما، دفتر یا موسسه حقوقی شما را با رقبای دیگری که در فضای آنلاین وجود دارند، مقایسه می کنند. از این رو هنگامی که سایت داشته باشید، سایت شما و طراحی ویژه ی آن به جای شما با مشتری صحبت خواهد کرد.

از این رو داشتن یک سایت که رابط کاربری مناسبی داشته باشد مهم است. زیرا باعث جذب مخاطب و تشویق آنها برای انجام اقداماتی که مد نظر شماست، می شود.

تمایز با رقبا

داشتن سایت باعث تمایز شما با رقبا می شود.

افزایش مشتریان

وجود سایت حقوقی باعث افزایش مخاطبین می شود.

ارتباط با مشتریان

داشتن سایت باعث می شود تا با مخاطبین راحت ارتباط برقرار کنید.

طراخی کردن سایت

طراحی وب سایت برای هر برند و موسسه از موارد مهم است.

انواع طراحی سایت برای وکلا

طراحی مجدد سایت وکیل

باز طراحی سایت حقوقی

5/5

آیا از طرح فعلی سایت خود، خوشتان نمی آید؟ شاید به این اعتقاد دارید که سایت شما باید بهتر از این ها طراحی و توسعه پیدا می کرد. نگران نباشید. شرکت طراحی وب نیک نصر، سایت مورد نظر شما را دقیقا با اهداف بازاریابی و زبان برند شما می سازد. همجنین راه حل های بلند مدتی را برای اهداف منحصر به فرد شما ارائه می کنیم.

اولین وب سایت حقوقی

اولین وب سایت شما

5/5

ما از ابتدای پروژه تا انتهای آن در کنار شما هستیم. هنگام طراحی سایت شما، ابتدا طی یک جلسه مشاوره، نیازمندی های شما را یادداشت کرده و بر طبق آن نظرات خود را بازگو می کنیم. همچنین با استفاده از دیدگاه شما و موسسه حقوقیتان، کار طراحی و بازاریابی سایتتان را استارت می زنیم. از این رو ما سایت هایی را طراحی می کنیم که منجر به کسب درآمد برای شما شود.

افزایش ترافیک سایت وکیل

افزایش ترافیک برای سایت

5/5

شرکت طراحی سایت نیک نصر، جدای از طراحی وب برای وکیل، سئو سایت وکلا را نیز انجام می دهد. این مورد نیازمند بررسی دقیق جزییات کسب و کار شماست. از این رو پس از بررسی دقیق جزییات، یک زمانبندی برای سئو سایت شما، ارائه می کنیم. همچنین برنامه ی دقیق قابل انجام روی سایتتان را نیز ارائه می کنیم. فراموش نکنید که شرکت نیک نصر، برای هر پروژه یک سئو کار نیز در نظر می گیرد. از این رو هنگام طراحی سایت شما، سئو داخلی آن به درستی انجام می شود. در صورت نیازتان، کارهای پیشرفته سئو سایتتان را نیز انجام می دهیم.

امکانات طراحی وب سایت برای وکیل

امکانات و صفحات طراحی سایت حقوقی

ما در طراحی سایت یک سری امکانات و صفحات پیش فرض دارید. این صفحات باید در همه ی سایت های حقوقی وجود داشته باشند. اما برخی دیگر از امکانات و صفحات جزو آپشن های آن محسوب می شوند. به طور مثال صندلی های راحت برای راننده در خودرو، جزو امکانات پیش فرض است. اما اینکه رنگ این صندلی یا جنس آن چه باشد، جزو آپشن هایی است که می توانید با توجه به نیاز خود آن را سفارش دهید. در این بخش و ادامه امکانات و صفحاتی که یک سایت حقوقی نیاز دارد را به شما خواهیم گفت.

صفحه اصلی در سایت وکیل

صفحه اصلی 

5/5

مهم ترین بخش هر سایتی، صحه ی اصلی آن است. بسیار مهم است که د رهمان نگاه اولیه مخاطب، آن را جذب سایت خود کنید. همانقدر که طراحی داخلی موسسه حقوقی برایتان مهم است، صفحه ی اصلی از آن مهم تر است. زیرا مخاطبین اعتقاد دارند کسی که به سایت خود انقدر اهمیت می دهید، پس برای مخاطبین خودش ارزش قائل است. از این رو اعتماد سریعتری به آن وب سایت خواهند کرد.

در صفحه اصلی سایت حقوقی، باید نشان دهید که شرکت شما چگونه اعتبار ایجاد کرده است و چگونه ماموریت های خود را به درستی انجام داده است. این عوامل در طراحی صفحه اول سایت بسیار مهم است. حال فرقی نمی کند طراحی سایت وردپرس انجام دهید یا PHP!

صفحه درباره ما در طراحی سایت حقوقی

صفحه درباره ما

5/5

مخاطبین همواره دغدغه ی این را دارند که حریم خصوصی آنها حفظ شود. همچنین اعتماد به وکیل نیز جزو بزرگترین نگرانی های آنها محسوب می شود. از این رو مخاطبین می خواهند بدانند که اگر قرار است با موسسه شما پیش بروند، با چه شخص یا اشخاصی رو به رو هستند.

از این رو وجود یک صفحه ی درباره ما که در آن سوابق کاری و بیو گرافی خود یا وکلای موسسه حقوقی خود را درج کنید از موارد ضروری است که به ایجاد اعتبار و اعتماد کمک می کند.

صفحه خدمات در طراحی سایت موسسه حقوقی

صفحه برای خدمات وکالت

5/5

برخی از وکلا فقط در زمینه کیفری فعالیت می کنند. اما برخی دیگر یا موسسات حقوقی در بخش های گوناگون خدماتی را به مشتریان خود ارائه می کنند. از این رو داشتن صفحات اختصاصی برای هر کدام از آنها بسیار مهم است. زیرا در هر صفحه که خدمات خود را معرفی می کنید، به دغدغه های آنان نیز پاسخ می دهید و اعتماد آنها را سریعتر جلب می کنید. مثلا ما در شرکت طراحی سایت نیک نصر، فقط خدمات طراحی وب انجام می دهیم. اما برای هرکدام از خدمات طراحی خود، صفحات جداگانه ساخته ایم تا بتوانیم پاسخ مشتریان خود را بدهیم.

وجود صفحات مختلف برای هر کدام از خدماتتان در سئو سایت نیز تاثیر گذار است. این صفحات را می توانید در قسمت منو سایت یا فوتر آن قرار دهید تا مشتریان با انواع خدمات شما آشنا شوند.

صفحه تماس با ما طراحی سایت برای وکیل

صفحه تماس با ما

5/5

حتی اگر اطلاعات تماس خود را در تمامی صفحات قرار داده باشید، با این حال وجود یک صفحه اختصاصی که در آن ایمیل، آدرس، شماره های تماس و اطلاعات شبکه های اجتماعی در آن قرار دارد، مهم است.

این مواردی که عرض کردیم جزو موارد مهم است. حال بسته به دیدگاه های بازاریابی و نیازهایی که دارید، می توانید صفحات دیگری همچون مقالات آموزشی، رضایت موکلین یا سوالات متداول ایجاد کنید. ما تمام این موارد را برای شما در صورت نیاز انجام می دهیم.

زمان طراحی سایت  برای وکیل

نمی توان برای هر سایت یا موسسه ای، زمان دقیقی را ارائه کرد. زیرا برخی از سایت ها با توجه به زبان برنامه نویسی، امکانات، ویژگی ها و… نیازمند زمان کم تر یا بیشتری هستند. از این رو اگر می خواهید بدانید که با توجه به نیازهای شما چقدر طول می کشد تا سایت شما آماده شود، می توانید از طریق تماس با شماره 09307975677 از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید.

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
زمان طراحی سایت حقوقی

سئو سایت وکالت

علاوه بر داشتن یک سایت با طراحی و رابط کاربری مناسب، مهم است که سایت خود را برای موتورهای جستجو بهینه کنید. با این کار مشتریان زیادی را می توانید از طریق موتورهای جستجو همچون گوگل جذب کنید. اما واقعا سئو سایت وکالت چیست؟

فرض کنید برای شخصی مشکل حقوقی پیش آمده است. به عنوان مثال نیاز به مشاوره حقوقی دارد. اگر شما خدمات مشاوره حقوقی را ارائه می دهید، کاربر با جستجوی کلمه ی "مشاوره حقوقی" در گوگل، به سایت شما برخورد می کند و با شما تماس می گیرد. سئو دقیق همین است. یعنی شما صفحات سایت خود را با توجه به کلمه ی کلیدی مدنظرتان بهینه سازی می کنید تا مردم با جستجوی خدمات شما، به سایتتان دسترسی پیدا کنند.

سئو بخش های مختلفی دارد. بخش فنی، سئو داخلی، سئو خارجی، محتوا و لینک سازی از بخش های اصلی سئو سایت هستند. اگر کار طراحی سایت وکالت شما را ما انجام دهیم، دو مورد سئو فنی و سئو داخلی که جزو موارد کلیدی است را انجام می دهید. اگر هم سایتی از قبل دارید یا آنکه می خواهید به طور کلی سئو سایت شما را ما انجام دهید، با افتخار انجام وظیفه خواهیم کرد.

سئو سایت وکیل

قیمت  طراحی سایت برای وکیل و موسسه حقوقی

جزییات پروژه   طراحی سایت وکالت

"*" indicates required fields

خدمات مورد نیاز*

ویژگی‌های مهم در طراحی سایت برای وکیل

امنیت یکی از موارد مهمی است که باید در طراحی سایت برای وکلا به آن توجه ی ویژه ای کرد. اگر می خواهید پرداخت انلاینی را در سایت خود پیاده سازی کنید یا اطلاعات سایت خود را محفوظ بدارید، باید مطئن باشید که داده های سایت شما ایمن هستند.

هیچگاه یک سایت 100 درصد ایمن نیست. زیرا یک سایت عاری از حملات سایبری نخواهد بود. اما روش های پیشگیرانه ای وجود دارد که می تواند آسی پذیری سایت شما را به خداقال برساند.

به عنوان مثال وجود SSL در سایت، بسیار مهم است. زیرا داده های شما را رمز نگاری می کند و محتوای شما ایمن می ماند.

ورود سایت و بخش ادمین آن بسیار مهم است که ایمن بماند. یکی از موارد مهم و کلیدی که هکر ها از آن برای خراب کاری استفاده می کنند، بخش های ورود است. اما یک سری ترفند ها وجود دارد که این بخش را محافظت می کند. ما سایت شما را از این جهت ایمن نگه می دارید.

ویژگی های مهم در طراحی سایت برای وکیل