سازمان خود را بزرگ کنید!

طراحی سایت شرکتی ارزان

یک برند معتبر با داشتن یک سایت شرکتی، می تواند بازاریابی مناسب تری را نسبت به رقبا داشته باشد. زیرا طراحی سایت شرکتی مناسب، کاربران را تشویق می کند تا از خدمات شما استفاده کنند. طراحی وبسایت استاندارد و خلاقانه به کاربران کمک می کند تا به راحتی شما را پیدا کنند، با شما آشنا شوند و از همه مهمتر برند شما برای همیشه در ذهن آنها بماند. 

ما در شرکت طراحی سایت نیک نصر به سازمان ها و شرکت ها کمک می کنیم تا با راه اندازی یک سایت شرکتی با قیمت مناسب، تعامل بهتری را با مشتریان و کاربران خود داشته باشند. همچنین با ارائه مشاوره های رایگان باعث پیشرفت کسب و کار شما در حوزه وب می شویم.

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
طراحی سایت شرکتی

چرا طراحی سایت شرکتی با نیک نصر؟

رضایت شما هدف ماست!

ما در نیک نصر، رضایت شما را در  اویت قرار می دهیم. از این رو قبل از هرچیز، درخواست و ایده های شما را مرور می کنیم. کمی باهم مشورت و صحبت می کنیم و سپس با توجه به زبان برند و نوع سازمان شما، کار طراحی را آغاز می کنیم. از این رو تمام طراحی سایت های شرکتی که در شرکت ما انجام می شود طبق دیدگاه سازمان شما خواهد بود. با اضافه کردن کمی خلاقیت و جذابیت در آن، وبسایتی را به شما تحویل می دهیم که کاملا با شرکت شما سازگار باشد.

ما به این موضوع اعتقاد داریم که کاربران وقتی سایت را مشاهده می کنند، یعنی وارد شرکت شده اند. از این رو بسیار مهم است که در سایت تمام قوانین شرکت و اهداف بازاریابی آن رعایت شود. انتخاب آیکون ها، تصاویر، رنگ ها، متن ها و حتی انیمیشن های سایت از اهمیت ویژه ای برخودار است. از این رو بسیار حساس خواهیم بود تا سایتی را تحویل مشتریان عزیز دهیم که تمام این موارد در آن رعایت شده باشد. 

طراحی سایت شرکتی خلاقانه

ما در شرکت طراحی سایت نیک نصر، وبسایت شما را کاملا سفارشی و خلاقانه طراحی می کنیم.

امنیت سایت

سایت های طراحی شده توسط ما از امنیت بسیار بالا برخوردار هستند. همچنین پشتیبانی رایگان هم دارند.

رابط کاربری سایت

استفاده از سایت هم برای شما و هم برای کاربران بسیار راحت است. آموزش رایگان هم می دهیم.

سایت ریسپانسیو

تمام سایت های طراحی شده توسط ما استاندارد و کاملا بهینه شده با موبایل و تبلت هستند.

اهمیت طراحی سایت شرکتی

هر سایتی راه اندازی می شود تا اهداف کسب و کار شما را پیش ببرد. از این رو بسیار اهمیت دارد که سایت شرکتی طراحی شده بتواند تمام نیازهای بازاریابی شما را پاسخگو باشد. هدف نیک نصر این است که سایت شرکتی ای به شما تحویل دهد که کاملا از بقیه متمایز باشد و مشتریان تفاوت را با رقبای شما احساس کنند. 

وجود یک سایت شرکتی خلاقانه علاوه بر اینکه شما را از رقبا متمایز می کند، باعث می شود تا کاربران زیادی از تمام نقاط دنیا با شما و خدماتتان آشنا شوند. این امر علاوه بر افزایش درآمد سازمان باعث ایجاد قراردادهای خوب و پر سود می شود.

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
اهمیت طراحی سایت شرکتی
ویژگی سایت شرکتی

ویژگی های سایت شرکتی

کمک به مشتریان

به مشتریان کمک می کند تا با محصولات و خدمات شما آشنا شوند.

پشتیبانی مشتریان

مشتریان خیلی راحت می توانند با شما ارتباط برقرار کنند.

سایت ریسپانسیو

با ریسپانسیو بودن وب سایت، کاربران موبایل و تبلت را از دست نمی دهید.

faq

به سوالات متداول مشتریان می توانید 24 ساعته پاسخ دهید.

قیمت  طراحی سایت شرکتی

ما کاملا می دانیم که سایت شما برایتان از اهمیت ویژه ای برخوردار است. همچنین دوست دارید سایت شما دارای یک سری ویژگی ها و امکانات منحصر به فرد باشد. از این رو فرم زیر را پر نمایید تا ما یک برآورد قیمتی را برای شما به دست آوریم و پس از آن با شما تماس بگیریم. همچنین  اگر قصد دارید مستقیما با ما تماس بگیرید و نیازهای خود را تلفنی بگویید می توانید از ساعت 10 صبح الی 22 با شماره 09307975677 تماس حاصل فرمایید.

جزییات پروژه   طراحی سایت شرکتی

"*" indicates required fields

خدمات مورد نیاز*

سئو سایت شرکتی

از موارد بسیار مهم در طراحی سایت، استفاده از کدنویسی استاندارد است. این استاندارد بودن هم در سئو سایت و هم در سرعت بالا آمدن سایت تاثیر گذار است. از این رو ما در نیک نصر، با درک این موضوع سایت شما را کاملا بهینه شده با موتورهای جستجو به خصوص گوگل ارائه می دهیم. این بهینه سازی در ادامه ی راه کسب و کارتان شما را یاری خواهد کرد. همچنین در صورت نیاز برای سئو سایت نیز، متخصصین ما در نیک نصر همراه شما خواهند بود و راهنمایی های لازم را می دهند.

سئو و بهینه سازی سایت شرکتی